• Topcon SGIS Pro ™

    Topcon SGIS Pro ™

    Veri alım aktarım ve değerlendirme
    işlemleri boyunca hassasiyet

    20 yıllık tarım tecrübesi olan ESRİ ArcGIS 10.1 SGISpro,

Veri alım aktarım ve değerlendirme işlemleri boyunca hassasiyet

20 yıllık tarım tecrübesi olan ESRİ ArcGIS 10.1 SGISpro, teknolojik düşünen tarım işletmecileri için tasarlanmıştır. SGISpro tarımsal verileri, uzmanların ürün performansını değerlendirerek daha doğru uygulamalar ve kararlar İçin kullandıkları jeoreferanslı haritalara dönüştürür.

SGISpro kullanıcıları, ürün yetiştirmeye yönelik yerel koşullar ve gereksinimleri kendi ihtiyaçlarına uyarlamak için, etkili ve verimli bir şekilde ürün oranı ve kontrolü yapabilirler.

SGISpro, tarımsal ve ekonomik öneriler ve daha fazla kazanç için üretim kararları sunar.

SGISpro piyasadaki en güçlü karar oluşturucu modülleri içerir ve yerel gereksinimlere uygun olarak gereken ihtiyaçları kendi ihtiyaçlarına uyarlama olanağı sağlar.Bu özellik, işletmecilerin ellerindeki tüm değişkenleri kullanarak, yerel koşullara ve tercih edilen ürüne uygun tarımsal işlemleri gerçekleştirmelerini sağlar. Bu formüller ve denklemler hassas ve çeşitli uygulama planlarının geliştirilmesine yardımcı olurlar.

SGISpro şablonlar ve programları, hızlı ve verimli toprak testi uygulamasına olanak sağlarlar Bu veriler bir sonraki tarım sezonu için bilinçli kararlar almak için kullanılırlar. SGISpro tek ya da birden fazla ürün için, kolayca sabit veya değişken oranlı uygulama planları oluşturur. Kolaylık ve verimlilik için, sık kullanılan planlar ileride kullanılmak üzere kaydedilir.

SGISpro aynı zamanda rapor işleme ve rehber oluşturma, birden fazla harita / makine tipi için eşzamanlı veri aktarma ve sınır belirleme işlemleri içeren birçok fonksiyonu içerir.

  • Sektörün önde gelen ESRİ ARC10 CBS bileşenleri üzerine inşa edilmiş Tek bir jeoveritabanı dosyasında depolanan tüm veriler SGIS jeoveritabanı tüm ESRİ GIS yazılım ürünleri ile uyumlu SGISpro yazılımı, bir çok makine üreticisinin veri formatını kabul eder SGISpro ayrıca SGISfarm ile bağlantılı olarak çalışır, böylece veriler kolayca tarım işletmecileri ve bilimsel tarım uzmanları arasında paylaşılabilir. Hassasiyeti arttırmak amaçlı, SGISpro birden fazla filtre uygulayabilir ve ayrıca birim dönüştürme ve oluşturma programı içerir.


Teknik Destek Hattımız
 0312 473 77 22Paksoy Teknik Hizmetler Tic.Ltd. Şti.
Balgat Mah. Ziyabey Cad. 1416 Sok No:24
Çankaya / ANKARA
Tel: 0312 473 77 22  Fax: 0312 473 77 25
Vd: Hitit 7200070299
Tic. Sic. No: Ank./145192
Paksoy Teknik © 1996

> E-mail

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sosyal Paylaşımlarımız

> Üyelik

↑ üst